bieliźniarstwo i pończosznictwo

Modna bielizna pomoże Ci oczarować swojego mężczyznę

07.11.2007 16:50 (1501)

Szykujesz się na randkę? Chcesz oczarować swojego mężczyznę/wybranka? Jesteś już prawie gotowa – uczesana, umalowana, na fotelu zaś czeka kreacja kupiona z myślą o tym spotkaniu – ale wciąż masz wrażenie, że mogłabyś zrobić więcej?
Prezentujemy kilka interesujących wskazówek przygotowanych przez pracowników Agencji Public Relations Aliganza z Warszawy. Mamy nadzieję, że ich lektura i zawarte w nich uwagi pomogą każdej kobiecie zrealizować najskrytsze cele.

Oto kilka prostych/dodatkowych trików, które sprawią, że On nigdy nie zapomni tego wieczoru.

  • Pamiętaj, że modna sukienka i wypielęgnowana skóra to nie wszystko. Starannie dopasuj krój majteczek i biustonosza do stroju. Nie pozwól, aby Twój wybór był przypadkowy – to może zepsuć cały wieczór! Wyeksponuj dekolt zakładając stanik push-up, włóż stringi albo mocno wycięte figi pod obcisłe spodnie lub sukienkę. Jeśli chcesz rozpalić Jego zmysły, wybierz przewrotny i niezwykle seksowny zestaw – lekko przezroczystą koszulkę i zabudowane koronkowe szorty.
  • Nie masz odwagi, powiedzieć Mu, jaka jesteś naprawdę? Pamiętaj, że „przypadkowo” odsłonięte ramiączko, czy koronka ukazująca się w zagłębieniu dekoltu, mogą zdradzić więcej niż tysiąc słów. Delikatny, jesiennie zgaszony kolor bielizny lub ozdobna kamea między miseczkami stanika odkryją przed Nim twoje romantyczne wnętrze. Chcesz podkreślić swoją niezależność i drapieżną (niepokorną) naturę? Wybierz wyjątkowo modną w tym sezonie ultramarynę, a do majteczek przypnij zalotne piórko lub kokardę.
  • Przede wszystkim zaś zadbaj o dobry nastrój. Odpowiednia bielizna na pewno Ci w tym pomoże, zaczaruje tę chwilę i doda jej pikanterii.

reklama

Agencja Public Relations Aliganza z Warszawy specjalizuje się w obsłudze rynku mody. Od 2000 roku prowadzi największy showroom w Warszawie. Główną ideą realizowaną w codziennej działalności firmy Aliganza jest pomaganie firmom odzieżowym (w tym także produkującym bieliznę) w dotarciu do mediów. Aliganza łączy klasyczny PR, media ralations, eventy, product placement z kreatywną konsultacją i alternatywnymi rozwiązaniami marketingowymi. Z usług Aliganza korzystali już m.in. następujący producenci bielizny i rajstop: Atlantic, Coemi, Gatta, Mistique.
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne