bieliźniarstwo i pończosznictwo

Nagroda „Indywidualność Rynku – Merkury 2007” dla Salonu Kontraktacji Next Season

11.12.2007 22:30 (1259)

merkury statuetkaSalon Kontraktacji Next Season, organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, został uhonorowany prestiżową nagrodą „Indywidualność Rynku – Merkury 2007” przyznawaną przez redakcję tygodnika „Rynki Zagraniczne”, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Nagroda jest wyróżnieniem dla firm wykazujących się niekonwencjonalnym podejściem do problemów rynkowych, menadżerów, którzy wprowadzają nowatorstwo w działaniach na rzecz swoich firm oraz produktów i usług, które cechuje nowoczesność rozwiązań technologicznych, innowacyjność pośród innych produktów oferowanych na rynku.
Salon Kontraktacji w Poznaniu to stosunkowo młoda, ale już sprawdzona forma spotkań biznesowych producentów odzieży z odbiorcami z całego świata. Dotychczas odbyło się pięć edycji Salonu, z których każdą poszerzano o kolejne sektory przemysłu odzieżowego – początkowo o Salon Bielizny i Mody Plażowej Body Style, a później o Salon Mody Ślubnej, Komunijnej i Wieczorowej Special Days. Z zalet kontraktacji w Poznaniu skorzystało już ponad 200 marek i 2 600 handlowców, co świadczy o tym, iż profesjonaliści doceniają wymierne korzyści płynące z aktywnego udziału w tych elitarnych spotkaniach. Udział w wiosennej edycji salonu Kontraktacji Next-Season, Body Style i Special Days z kolekcjami na sezon jesień-zima 2008/09 potwierdziła już rekordowa liczba wystawców, którzy zaprezentują blisko 250 znanych marek.

reklama

Dla wystawców – producentów i dystrybutorów odzieży, bielizny i akcesoriów – salony kontraktacji w Poznaniu są doskonałą okazją dla budowania i umacniania wizerunku marki, spotkania ze stałymi partnerami handlowymi oraz pozyskania nowych odbiorców z kraju i zagranicy. Handlowcy odwiedzający salony przede wszystkim oszczędzają swój czas. To właśnie tutaj – w Poznaniu, w komfortowej atmosferze wyciszenia i dyskrecji obszernych stoisk targowych, mając do pomocy zeszyt tendencji oraz katalog wystawców, przez 3 dni mogą zapoznać się z pełną ofertą wielu wiodących firm oraz dokonać przemyślanych zakupów kolekcji na przyszły sezon. Mocnymi atutami poznańskich kontraktacji są widowiskowe pokazy mody i najwyższy poziom serwisu targowego. Jakość prezentowanych kolekcji potwierdzają Złote Medale przyznane wystawcom – jesienią 2007 roku nagrodzono aż 9 produktów.

Nowością najbliższej edycji targów mody będzie nowe wydarzenie – TEX-STYLE Targi Tkanin, Odzieży i Dodatków, stanowiące kontynuację Poznańskich Dni Mody, gdzie wiodący producenci i importerzy tkanin oraz dodatków krawieckich będą mieli możliwość zaprezentowania swoich najnowszych wzorów i wyrobów, a pozostałe firmy także bieżących kolekcji odzieży.
Równolegle odbywać się będzie Salon Maszyn Włókienniczych, Odzieżowych i Obuwniczych INTERMASZ, podczas którego pokazane zostaną najnowocześniejsze technologie stosowane w przemyśle odzieżowym i obuwniczym.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne