bieliźniarstwo i pończosznictwo

Ningbo zaprasza polskich producentów bielizny i rajstop

26.02.2008 22:30 (1841)

W dniach 8-12 czerwca odbędą się w Chinach w mieście Ningbo (w pobliżu Szanghaju) CICGF: siódme międzynarodowe Targi Artykułów Konsumpcyjnych i przedmiotów codziennego użytku. Będzie można na nich m.in. zapoznać się z bogatą ofertą chińskich producentów bielizny. Informacja ta na pewno zainteresuje polskie przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją bielizny damskiej – hurtownie i sieci sklepów z bielizną. Na targach nie powinno zabraknąć i polskich producentów bielizny.

reklama

Jak udało nam się ustalić na gigantycznej powierzchni 90 tys. metrów kwadratowych swoje wyroby zaprezentuje aż 4 tysiące wystawców z całego świata. W tej grupie znajdzie się wielu producentów bielizny, akcesoriów bieliźnianych oraz odzieży.
Organizator targów i Ministerstwo gospodarki w Ningbo gwarantuje zagranicznym wystawcom szerokie wsparcie i wielorakie ułatwienia. Zaangażowanie strony chińskiej komentuje wiceminister gospodarki Li Xinhua ,, wyrażamy zainteresowanie rozwojem stosunków gospodarczych z krajami świata i wspieramy wzrost importu zagranicznych produktów wysokiej jakości. Rząd prowincji oferuje równolegle do targów obszerny i daleko idący program spotkań towarzyszących dla wystawców zagranicznych – zarówno z przedsięboirstwami, jak też z wieloma instytucjami rejonu Szanghaj/ Ningbo.
Również przyjazd na CICGF jest w roku 2008 znacznie ułatwiony: rówolegle do targów otwiera swe podwoje most Hanzhou Bay, prestiżowy obiekt regionu łączący Ningbo z Szanghajem poprzez cieśninę morską, co skraca czas przejazdu do jednej godziny.
Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło 70 tys. kupców ze 113 krajów.
Zakres zawartych umów exportowych wyniósł ponad miliard /1,011/ dolarów amerykańskich, co oznacza 11 procentowy wzrost obrotów w porównaniu z rokiem 2006. Import wyraził się sumą 50 milionów dolarów, nie uwzględniajac umów zawartych po targach.
Ningbo, ze swoimi 5,6 milionami mieszkanców, leży u ujścia Jangcy, w gęsto zaludnionym regionie, na południe od Szanghaju. Około 20 procent wszystkich chińskich przedmiotów i artykułów użytku codziennego jest produkowane w miescie i jego okolicach. Pozycja miasta w Chinach czyni z Ningbo idealne miejsce dla międzynarodowych targów artykułów konsumpcyjnych.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne