bieliźniarstwo i pończosznictwo

Obsessive olśniewa bielą

19.11.2010 22:52 (1475)

Obsessive olśniewa bieląBiel kojarzy się z niewinnością, ale równie dobrze sprawdza się jako kolor seksownej i pobudzającej zmysły bielizny. Projektanci marki Obsessive, znając magię tej barwy, poszerzyli ofertę, dodając do kolekcji Honeymoon modele bielizny, które wcześniej dostępne były jedynie w czerni. Efekt jest olśniewający.

Jaki kolor lepiej podkreśli piękną, letnią opaleniznę, niż biel? W jakiej barwie wyglądają korzystnie zarówno brunetki, jak i blondynki? Biel przestała być zarezerwowana jedynie dla skromnych, klasycznych bieliźnianych zestawów i śmiało korzysta z odważniejszych fasonów. Propozycje od Obsessive łączą w sobie fantazyjny krój ze niewinną, jasną barwą.

reklama

Cztery seksowne haleczki (wszystkie w zestawie ze stringami) dotąd znane były miłośniczkom wysmakowanej elegancji w sypialni jedynie w czerni. W pierwszej połowie września w sprzedaży pojawią się Brilliant Jennifer, Flores, Joanna i Magnolie – wszystkie w nieskazitelnej bieli, ozdobione koronką, gustownymi błyszczącymi detalami czy efektownymi przeszyciami. Każdy z fasonów został wykreowany dla jak najlepszego podkreślenia kobiecych walorów w sposób seksowny i zarazem elegancki.

Nowości w bieli poszerzą linię Honeymoon. Nie dajcie się zwieść nazwie – propozycje z tej kolekcji sprawdzą się nie tylko w podróży poślubnej…

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne