bieliźniarstwo i pończosznictwo

Prezentacja bielizny damskiej firmy Corin zachwyciła właścicieli sklepów z bielizną

26.09.2007 17:14 (3339)

W miniony wtorek pabianicki producent ekskluzywnej bielizny damskiej i strojów kąpielowych firma Corin zaprosiła swoich najważniejszych kontrahentów (sklepy i salony z bielizną) na pokaz najnowszej kolekcji jesień-zima 2007. Tradycyjnie już impreza odbyła się w warszawskim hotelu Marriott. Obok właścicieli sklepów z bielizną, które zajmują się sprzedażą wyrobów firmy Corin pokaz zgromadził liczną grupę dziennikarzy – przedstawicieli liczących się stacji telewizyjnych oraz redakcji prasowych.

reklama

Jesienno-zimowe propozycje producenta bielizny damskiej firmy Corin obejrzeli także zaproszeni goście specjalni – znani i lubiani artyści oraz aktorzy na co dzień występujący w cieszących się dużą popularnością programach telewizyjnych, serialach i filmach. Imprezę prowadziła modelka i aktorka Ilona Felicjańska, która w kilku zdaniach zaprezentowała cele firmy Corin. W swoim wystąpieniu powiedziała m.in., że każda kobieta skrywa w sobie dwa światy – jeden bardzo stonowany, a drugi bardziej drapieżny i agresywny – dlatego też pokaz został zatytułowany – Kobieta dwa światy.
Prezentacja bielizny damskiej firmy Corin trwała blisko godzinę. W tym czasie pokazane zostały perfekcyjnie zaprojektowane biustonosze, koszulki nocne, gorsety i pasy do pończoch. Wszystkie propozycje spotkały się z bardzo gorącym przyjęciem zgromadzonych gości. Jednak największą atrakcją wieczoru był występ ambasadorki marki Corin, którą – jak już wcześniej informowaliśmy, zgodziła się zostać dziennikarka i modelka Omenaa Mensah.
Tuż po zakończeniu pokazu, w krótkim wystąpieniu Omenaa Mensah wyraziła swoje uznanie dla bielizny sygnowanej marką Corin i powiedziała, że bielizna właśnie tej marki może spełnić wymagania najbardziej wymagającej klientki – to znaczy takiej, która ceni sobie chce nosić bieliznę seksowną, wygodną i pięknie wykonaną.
Na zakończenie pokazu odbyło się losowanie atrakcyjnych prezentów. Znalazły się wśród nich m.in. pobyty w ekskluzywnych hotelach, komplety biżyterii, kosmetyków, bielizny.
Zgromadzeni goście bardzo dobrze ocenili najnowszą kolekcję firmy Corin. W rozmowach podkreślali także, że pokaz został znakomicie przygotowany i nie powielał utartych w branży bieliźniarskiej schematów.
Poniżej jako pierwsi prezentujemy zdjęcia z pokazu kolekcji jesień-zima firmy Corin.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne