bieliźniarstwo i pończosznictwo

Producent bielizny Atalntic zaprezentował najnowszą kolekcję bielizny

22.09.2007 18:24 (2419)

Firma Atlantic producent i dystrybutor młodzieżowych wzorów bielizny damskiej, męskiej, dziecięcej, strojów kąpielowych i kąpielówek z dużym rozmachem zorganizował pokaz najnowszej jesienno-zimowej kolekcji bielizny.
Impreza odbyła się w minoną środę 19 września w warszawskim klubie M25. Pokaz inspirowany był kulturą, sztuką i modą Tokio. Pokaz najnowszej kolekcji na jesień i zimę zaprezentowano w trzech odsłonach: Active, Romantic i Trend.

reklama

Pokaz zgromadził popularnych artystów i aktorów. Pokaz bielizny Atlantic obejrzeli m.in.: Jacek Poniedziałek, Agnieszka Frykowska, Rafał Cieszyński, Ewelina Flinta, Maria Sadowska oraz Piotr Rubik. Imprezę poprowadził popularny prezenter Oliwier Janiak.
Misją Atlantic jest tworzenie bielizny idealnej na każdą okazję, zapewniającej swobodę i wspaniały nastrój. Przez ponad 10 lat obecności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej firma zdobyła i ugruntowała pozycję lidera i eksperta w sektorze bielizny. Do firmy Atlantic należą obecnie trzy marki: Atlantic, Mistigue i Arcado.
Atlantic – bielizna przeznaczona dla młodych kobiet i mężczyzn, prowadzących aktywny tryb życia, dynamicznych, wysportowanych; dopasowana do ich potrzeb – wygodna, komfortowa, dająca poczucie swobody.
Mistique – bielizna kobieca, zmysłowa, piękna; idealna na romantyczny wieczór lub na imprezę, gdy kobieta chce wyglądać niebanalnie i seksownie, ale także na co dzień, gdy zależy jej na eleganckim wyglądzie.
Arcado – komfortowa i trendowa bielizna dla całej rodziny sprzedawana w super i hipermarketach.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne