bieliźniarstwo i pończosznictwo

Producent bielizny korygującej i korekcyjnej Mitex oficjalnie uruchomił nowy zakład produkcyjny

19.09.2007 19:05 (3351)

W ostatni piątek producent bielizny korygującej i korekcyjnej Mitex z Konstantynowa Łódzkiego dokonał symbolicznego uroczystego otwarcia nowej siedziby firmy. Na zaproszenie właścicieli firmy w ceremonii udział wzięli przedstawiciele większych polskich hurtowni bielizny, które w swojej ofercie posiadają wyroby firmy Mitex.

Mitex jest jednym z większych pracodawców w Konstantynowie Łódzkim, dlatego też na uroczystym otwarciu siedziby firmy nie mogło zabraknąć przedstawicieli władz samorządowych oraz lokalnych organizacji kulturalnych i pozarządowych.

reklama

Zaproszeni goście wysłuchali krótkich przemówień właścicieli firmy, aby za chwilę zwiedzić nowoczesny zakład produkcyjny.
Jak już informowaliśmy w kwietniu tego roku Mitex po ponad dziesięcioletniej obecności w centrum Łodzi zdecydował się przenieść zakład produkcyjny oraz część biurową poza granice miasta do miejscowości Konstantynów Łódzki. Wówczas w rozmowie z redakcją Magazynu Bieliźniarstwo & Pończosznictwo współwłaściciel firmy Mitex Wojciech Kunikowski powiedział, że nowe zlokalizowanie zakładu pozwoli perfekcyjnie dopasować przestrzeń pomieszczeń do wymogów nowoczesnego zakładu specjalizującego się w produkcji bielizny specjalistycznej. Ponadto projekt pomieszczeń został wykonany w ten sposób, aby możliwa była ich późniejsza rozbudowa i tym samym sprostanie coraz większemu zainteresowaniu ofertą.

Uroczyste oddanie do użytku oraz poświęcenie pomieszczeń zakończyło etap przeprowadzki i rozruchu.
Firma Mitex jest producentem damskiej bielizny dziennej. Specjalizuje się jednak w bieliźnie korygującej (korekcyjnej). W ofercie ma także bieliznę ciążową. Ofertę kieruje do kobiet poszukujących bielizny, która pomaga zbliżyć się do ideału i podkreśla naturalne piękno kobiecej sylwetki. Charakterystyczna jest również linia, bielizny adresowanej do przyszłych mam oraz bielizna korygująca. Ta ostatnia pomaga paniom w ulepszeniu swojej sylwetki, ukrycie zbędnych wypukłości i uwydatnieniu pewnych części ciała. Wyroby Mitexu powalają spłaszczyć brzuch i biodra, uwypuklić pośladki, wymodelować uda.
Bielizna korygująca (korekcyjna) Mitex jest szyta z dzianin z włóknem elastycznym Lycra. Pozwala to osiągnąć efekt korygowania i modelowania sylwetki, zachowując jednocześnie wysoki poziom wygody. Nowoczesne dzianiny “oddychające”, cienkie o dużej sprężystości to wygoda i spełnienie oczekiwań każdej kobiety. Wyrafinowana technologia szycia z zastosowaniem płaskich, niedrażniących szwów (ultra miękkie nici) zapewnia komfort podczas noszenia bielizny.

Odrębną podgrupę linii korygującej (korekcyjnej) Mitexu stanowią gorsety: Talia, Super Talia, Super Talia String, Rita, Lisa, Ines, Aida. Zdaniem właścicieli firmy wyroby te to elita wśród bielizny. Produkty te pozwalają utrzymać sylwetkę w doskonalej formie cały dzień. Są wykonane z najlepszych dostępnych na rynku europejskim dzianin, swą sprężystością i odpowiednimi dodatkami (metalowe fiszbiny) pomagają nie tylko skutecznie skorygować krągłości. Mają również zbawienny wpływ na kręgosłup, ponieważ wymuszają utrzymywanie prostej postawy. Na polskim rynku ta grupa bielizny cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Od redakcji: w niniejszym artykule sformułowanie bielizna korekcyjna zostało wykorzystane z pełną premedytacją – choć absolutnie nie jest zgodne z nazwą wyrobów produkowanych przez firmę Mitex. Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ po przeanalizowaniu statystyk zapytań generowanych przez polskich użytkowników internetu doszliśmy do wniosku, że sformułowanie bielizna korekcyjna jest bardzo popularne i korzystają z niego osoby, które poszukują informacji na temat bielizny korygującej. To właśnie ta ostatnia nazwa jest poprawna i należy jej używać – szczególnie w odniesieniu do bielizny specjalistycznej produkowanej przez firmę Mitex. W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim tym czytelnikom, którzy zauważyli pomyłkę i skontaktowali się w tej sprawie z naszą redakcją. Dziękujemy, przepraszamy i zapraszamy do systematycznych odwiedzin.
Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne