bieliźniarstwo i pończosznictwo

Producent rajstop dla dzieci oryginalnie wspiera akcje charytatywne

12.02.2008 20:54 (1292)

Rewon SA – producent skarpet i rajstop dla dzieci zaprasza na święto Walentego do sklepu firmowego w łódzkiej Manufakturze, miejsca, gdzie będzie przekazywać ludziom ideę: „Miłości Wam życzymy”. Miłość, o której będziemy przypominać ludziom, nie jest tą, która kojarzy się z Walentynkami. Jednak naszym zdaniem warto właśnie przy tej okazji zwrócić uwagę na tę inną, jakże ważną, miłość do dzieci.
Pragnieniem producenta łódzkiego producenta rajstop jest, aby to nowatorskie spojrzenie na walentynkowy dzień pozwoliło jak najszerzej wesprzeć akcję przekazania 1% z podatku dochodowego na cel Fundacji Gajusz, zajmującej się dziećmi potrzebującymi szczególnej opieki i ogromu miłości nie tylko w ciągu jednego walentynkowego dnia.
Fundacja Gajusz od 10 lat prowadzi swoją wszechstronną działalność w zakresie pomocy przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Od trzech lat prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci Ziemi Łódzkiej.

reklama

Firma REWON jako producent wyrobów dla dzieci jest w szczególny sposób zainteresowana dobrem dzieci, dlatego też, aktywnie wspiera działania Fundacji Gajusz i włącza się m.in. w promowanie akcji przekazywania 1% z podatku dochodowego przeznaczanego na działalność Fundacji. Owocem tej współpracy jest akcja informacyjna w Manufakturze, miejscu skupiającym największą ilość osób z regionu, a także goszcząca odwiedzających Łódź.
Już od soboty 9 lutego 2008 w sklepie firmowym Rewon zaaranżowano wystawy tematyczne związane z akcją, w sklepie do każdego zakupu dodawana jest ulotka informująca o możliwościach przekazania 1% na cele Fundacji, w Walentynki zaś, od godziny 13-tej dwóch wolontariuszy będzie przekazywać odwiedzającym Manufakturę naszą ideę… Miłości Wam życzymy.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne