bieliźniarstwo i pończosznictwo

Rajstopy Adrian zmniejszają dystans do marki Gatta

15.10.2007 20:03 (7874)

Fabryka rajstop Adrian ze Zgierza (woj. łódzkie) producent rajstop i skarpet po raz kolejny rozpoczął jesienną outdoorową kampanię reklamową. Tym razem firma także przygotowała plakaty na ciemnym tle. Billboardy prezentujące wyroby Fabryki Rajstop Adrian stanęły w większych polskich miastach. Jako nośnik reklamy Adrian kolejny raz wybrał tablice firmy AMS.

Fabryka rajstop Adrian korzysta z reklamy outdoorowej systematycznie od wiosny 2006 roku. W przekazach reklamowych sięga po sprawdzony sposób – nazwa firmy w towarzystwie modelki prezentującej rajstopy. Dzięki tym działaniom rajstopy Adrian zagościły w pamięci konsumentów – świadomość marki została zbudowana i utrwalona. W tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumentów firma Adrian zajęła zaszczytne drugie miejsce, ustępując jedynie należącej do firmy Ferax marce rajstop Gatta.
W ślad za przemyślaną strategią reklamową Adrian mocno inwestuje w jakość produktu oraz nowoczesne wzornictwo. Inspiracją w jego zakresie są często wzory tkanin. Nie zmienia to jednak faktu, że w dużej mierze kolorystykę i aplikacje dyktuje moda.

reklama

Dziś rajstopy Adrian zachwycają różnorodnością tonacji kolorystycznej oraz zróżnicowaną grubością. Co ważne nowe propozycje Fabryki Rajstop Adrian są zgodne z obecnymi trendami na rynku pończoszniczym i wymaganiami klientek.
W tym roku Adrian wprowadził do sprzedaży także rajstopy z przędz antybakteryjnych i bawełnopodobnych. Pierwsze z nich są doskonałym rozwiązaniem dla alergików oraz przędz bawełnopodobnych.
Fabryka Rajstop Adrian jest drugim co do wielkości producentem rajstop w Polsce (ustępuje jedynie firmie Ferax – właścicielowi marki Gatta). Taka pozycja zobowiązuje do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientek nie tylko w kraju, ale także na rynkach zagranicznych. Firma eksportuje aż 27% produkcji.
W kraju Adrian cały czas rozwija sieć dystrybucji. Sprzedaż wyrobów opiera się głównie na współpracy z sieciami handlowymi. Mimo to firma jest otwarta na współprace z liczącymi się hurtowniami rajstop.
Fabryka Rajstop Adrian jest laureatem wielu konkursów oraz posiadaczem certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produkowanych wyrobów: Forum Jakości Quality International (rajstopy z włókien oplatanych – bardzo wytrzymałych). Fabryka Adrian uzyskała również tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play w 2006 roku oraz Medal Europejski i godło Teraz Polska.
Wyznacznikiem stałego rozwoju przedsiębiorstwa jest systematycznie rozbudowywany i unowocześniany park maszynowy, który pozwala utrzymywać produkcję na poziomie 800 tys. par rajstop i skarpet rocznie.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne