bieliźniarstwo i pończosznictwo

Rajstopy bawełniane Rewon nagrodzone w konkursie "Łódź Proponuje"

12.10.2007 17:38 (2118)

Rajstopy bawełniane Rewon wyprodukowane przy wykorzystaniu technologii Nano Silver zdobyły nagrodę specjalną w X Jubileuszowej Edycji Konkursu “Łódź Proponuje”. Nagrodę wręczono w czasie specjalnej gali finałowej, która została zorganizowana na początku października br. w sali głównej obrad Urzędu Miasta Łodzi.

Rajstopy bawełniane z nanocząsteczkami srebra Nano Silver są nowością w ofercie producenta rajstop i skarpet firmy Rewon. Technologia Nano Silver jest jedną z najnowocześniejszych wykorzystywanych w pończosznictwie. Polega na wprowadzaniu bezpośrednio do bawełny mikroskopijnych cząsteczek srebra, które ma właściwości bakteriobójcze i zapobiega wydzielaniu się przykrego zapachu.. Bawełna wzbogacona srebrem ma także właściwości antystatyczne, które poprawiają komfort noszenia rajstop.

reklama

Rajstopy dla dzieci są produktem specyficznym. Muszą trafić w gusta dzieci a ich cena musi być zaakceptowana przez dorosłych.
Wszystkie rajstopy dziecięce oraz skarpety produkowane przez firmę Rewon powstają w oparciu o materiały najwyższej jakości. Rewon jako jedyny w Polsce producent rajstop dziecięcych wykorzystuje przędzę egipską i bezszwowe ściągacze. Rajstopki i skarpetki Rewon dopracowane są także pod kątem wzornictwa. Firma proponuje duży wybór kolorów, modnych wzorów.

Firma Rewon jest znanym i cenionym producentem rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Na rynku działa od 1995 roku. W 2005 roku otrzymała prestiżową nagrodę Laur Konsumenta. Rewon jest także laureatem XV edycji konkursu Teraz Polska za kolekcję rajstop dziecięcych.

Rewon jest także firmą społecznie odpowiedzialną. Uczestniczy w wielu akcjach, których adresatem są dzieci. Pomaga w organizacji imprez, funduje prezenty. Tak też stało się teraz. Rewon przeznaczył całą nagrodę pieniężną (20 tys zł) otrzymaną w X edycji konkursu Łódź Proponuje na pomoc najmłodszym.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne