bieliźniarstwo i pończosznictwo

Rajstopy Gatta: nowoczesność i elegancja

05.11.2007 18:40 (3276)

Tworząc kolekcję na sezon jesień/ zima 2007/08 projektanci Gatty kierowali się osiągnięciem równowagi między: – komfortem a estetyką – luksusem a prostotą – nowoczesnością a elegancją – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej producenta rajstop firmy Ferax. Zapraszamy do obejrzenia nowości w ofercie Gatty.
Jak pokazują wyniki badań i obserwacji jesień to miesiące, w których kobiety poszukują rajstop zapewniających uczucie ciepła a jednocześnie tak wykonanych aby dawać wrażenie zmysłowości. W tym duchu przygotowana została najnowsza kolekcja rajstop Gatta.
Kobiety znajdą wśród najnowszych propozycji firmy Gatta zarówno rajstopy z mikrofibry, jak i bawełniane rajstopy ażurowe. Są one wykonane z dzianiny, której doskonałość nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale daje o sobie znać w komforcie użytkowania. Rajstopy miękko układają się na nogach tworząc przy tym niezwykle ciekawy charakter.
Wzornictwo jesiennych rajstop Gatta nawiązuje do deseni geometrycznych i roślinnych. Obok nich w najnowszej kolekcji odnaleźć można modele inspirowane motywami zwierzęcymi: zebry, pantery – zarówno na rajstopach oraz na koronkach doszytych do legginsów.

reklama

W tym sezonie kolory rajstop są mniej intensywne, wręcz kojące i zdecydowanie ciemniejsze. Barwy najnowszej kolekcji rajstop Gatta to czerń która jest doskonałym partnerem dla brązów, kolorów natury – ecru, kolorów lasu.

Legginsy FLOSIE - Getry damskie, wykonane z przędzy typu elastan, matowe bez zaznaczonej części majteczkowej. Legginsy RIYO - Leggingsy damski 60 den wykonane z microfibry i Lurexu. Rajstopy CARA - Rajstopy damskie bawełniane, z drobnym motywem kwiatowym. Rajstopy CARMINE - Rajstopy damskie 50 den z ażurowym motywem w lampasie, wykonane z przędzy typu elastan oplatany, matowe. Rajstopy FARIA - Rajstopy damskie z motywem kwiatowym na drobnej siatce, wykonane z przędzy typu Lycra oplatana, matowe bez zaznaczonej cześci majtkowej. Rajstopy FLEUR - Rajstopy damskie 50 den z ażurowym motywem roślinnym, wykonane z przędzy typu elastan oplatany. Rajstopy ISIS - Rajstopy damskie z kolorowym motywem roślinnym w lampasie, wykonane z mikrofibry, matowe bez zaznaczonej części majteczkowej z małym klinem. Rajstopy LIYA - Rajstopy damskie 60 den z kolorowym motywem kwiatowym w lampasie, wykonane z przędzy typu elastan oplatany, matowe. Rajstopy LORENNE - Rajstopy damskie wzorzyste z przędzy typu elastan oplatany, matowe. Rajstopy LUCILLA - Rajstopy damskie 60 den wzorzyste o wyjątkowej miękkości wykonane z microfibry, matowe, bez zaznaczonej części majteczkowej z małym klinem. Rajstopy NATIA - Rajstopy damskie 60 den z kolorowym motywem kwiatowym na siatce, wykonane z przędzy typu elastan oplatany, matowe. Rajstopy RONNA - Fantazyjne rajstopy damskie 20 den z ozdobnym motywem wykonanym z przędzy typu Lurex. Rajstopy TRIX - Rajstopy damskie 50 den wzorzyste, wykonane z przędzy typu elastan oplatany, matowe.

Firma Ferax właściciel marki Gatta rozpoczęła działalność w 1993 roku. Lata intensywnego rozwoju i inwestycji w nowoczesny park maszynowy zaowocowały zdobyciem pozycji lidera – obecnie firma jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie.
Firma, której nadrzędnym celem jest zadowolenie klientek corocznie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Sztandarowym produktem Gatty są rajstopy Laura, które towarzyszą Polkom już od dziesięciu lat, dostępne w ponad dwudziestu kolorach.
Obecnie produkty marki Gatta to klasyczna linia dla kobiet – Gatta Classic wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwóch kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej.
Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było w 2004 roku rozszerzenie produkcji o bieliznę i odzież bezszwową. Kolekcja Gatta Bodywear stworzona została z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i wykonana z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych. Silne działania inwestycyjne dały firmie możliwość wejścia na rynek produktów bawełnianych. Dziś pod marką Gatta Cottoline dostępne są także dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki. Najmłodsza grupa produktów która od 2005 roku zagościła w rodzinie marek Gatta to odzież sportowa Gatta Active. Adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd.
W Polsce produkty marki Gatta dostępne są w 20 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne