bieliźniarstwo i pończosznictwo

Rewon, producent skarpet i rajstop, przygotowuje piękny kalendarz na 2008 rok

20.09.2007 19:08 (1140)

Producent skarpet i rajstop – łódzka firma Rewon zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie plastycznym pt. „Ubierz ZOO w skarpetki”. Praca konkursowa może mieć dowolną formę graficzną, format i technikę wykonania.
Nagrodą główną jest umieszczenie 12 najlepszych prac dzieci w kalendarzu ściennym na 2008 rok. Ponadto każdy z laureatów otrzyma trzy egzemplarze kalendarza, dyplom potwierdzający zdobycie nagrody w konkursie oraz zestaw produktów firmy Rewon. To jednak nie wszystko.

reklama

Prace laureatów zostaną umieszczone na wystawie w sklepie firmowym Rewon w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi. Prace można nadsyłać do 31 października. Na kopercie powinien znaleźć się dopisek: Konkurs plastyczny. Adres podany jest na końcu artykułu.
Rewon bardzo często łączy swoje działania wizerunkowe z realizacją misji społecznych. Chętnie bierze udział w imprezach, których adresatem są dzieci. Jak już informowaliśmy w grudniu zeszłego roku Rewon łódzki producent skarpet i rajstop dla dzieci pomagał m.in. w organizacji imprezy gwiazdkowej dla najmłodszych pacjentów Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łodzi.
Łódzki Rewon od lat specjalizuje się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zaawansowanym technologiom dziewiarskim oraz licznym atestom wyroby pod marką Rewon spełniają wszystkie wymagania jakie stawiane są przed producentami odzieży dziecięcej. Potwierdzeniem zastosowania w produkcji najnowszych technologii są uzyskane certyfikaty: “Bezpieczny dla niemowląt”, “Bezpieczny dla dziecka” i “Przyjazny dla człowieka”. Dla spełnienia rzeczywistych i potencjalnych oczekiwań oraz wymagań klienta, dotyczących nie tylko jakości wyrobów, ale i przyjaznego dla środowiska i pracowników wizerunku warunków pracy w firmie Rewon realizuje się Zintegrowany System Zarządzania, zgodnie z wymogami norm: PN-EN ISO 9001:2001, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N 18001:2004.
Firma posiada licencję na używanie znaku Lycra oraz licencję Sanitized na używanie preparatów antybakteryjnych i antygrzybicznych. Warto podkreślić, iż wyroby firmy Rewon są rekomendowane przez Klinikę Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej w Łodzi jako nie powodujące alergii i bezpieczne dla zdrowia użytkowników.
Rewon jest także laureatem XV edycji konkursu “TERAZ POLSKA” za kolekcję rajstop dziecięcych.
Zdaniem konsumentów kolekcje skarpet i rajstop sygnowanych marką Rewon charakteryzują się różnorodnością tonacji kolorystycznej, nowoczesnym wzornictwem i stylizacją, która zgodna jest z obecnie obowiązującymi trendami mody.

Adres firmy biura firmy Rewon, na który należy przesyłać prace konkursowe:
Rewon S.A.
ul. Brukowa 8
91-341 Łódź,
Prosimy pamiętać o dopisku: “Konkurs plastyczny”.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne