bieliźniarstwo i pończosznictwo

Salon Kontraktacji NEXT SEASON

19.02.2009 20:59 (1722)

Salon Mody Ślubnej, Komunijnej i Wieczorowej SPECIAL DAYS
3-5 marca 2009, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Inwestycja w przyszłość – setki wzorów, nowa lokalizacja!
Specjaliści są zgodni – w obecnych czasach bez rozpoznawalnej marki nie ma biznesu, a najbliższe sezony należą do tych, którzy dostrzegają szanse i potencjał aktualnej sytuacji ekonomicznej. Realizacji celów biznesowych i marketingowych sprzyja elitarny Salon Kontraktacji Next Season, który wraz z Salonami Special Days oraz Body Style stanowi największą w Polsce platformę prezentacji i kontraktacji kolekcji mody na przyszły sezon.

reklama

Handlowcy, którzy odwiedzą Salon Kontraktacji Next Season będą mogli obejrzeć i zamówić kolekcje ponad 280 marek mody damskiej, męskiej, młodzieżowej dziecięcej, wizytowej i wieczorowej oraz różnorodnych nakryć głowy, apaszek, szali, rękawiczek, pasków, torebek, biżuterii na jesień i zimę 2009/2010.

Marcowe kontraktacje odbędą się w przestronnym, nowoczesnym pawilonie 5. Aby ułatwić handlowcom orientację w ofercie Salonów, poszczególne segmenty mody oznaczone zostaną kolorami: fioletowym (moda damska), bordo (moda męska), niebieskim (moda dziecięca), zielonym (akcesoria), pomarańczowym (bielizna i moda plażowa). Wsparciem dla handlowców będą również specjalnie przygotowane plany ekspozycji oraz karta kolorów na sezon jesień-zima 2009/2010.

Ofertę Salonów Kontraktacji uzupełnią kolekcje na aktualny sezon prezentowane przez wystawców Targów Tkanin, Odzieży i Dodatków Tex-Style w pawilonie 4. Tutaj zlokalizowana będzie również ekspozycja debiutujących projektantów „FUTURE – ubiory na jutro”. Warto odwiedzić tę przestrzeń, by zaczerpnąć świeżego spojrzenia na modę i „wyłowić” przyszłych pracowników.

Spotkanie z guru Visual Merchandisingu
Czy sklep może być oazą wellness? W jaki sposób aranżować efektowne i funkcjonalne przestrzenie handlowe, które poprzez swoją atmosferę będą pozytywnie oddziaływać na emocje klientów i w efekcie zaprocentują zwiększeniem sprzedaży? Na te i wiele innych pytań z zakresu aranżacji przestrzeni handlowych odpowie Wolfgang Gruschwitz, jeden z najlepszych praktyków Visual Merchandisingu w Europie, który pracował między innymi dla takich marek jak Massimo Dutti, Zara, Adidas, Högl Shoe, Burberry, Bershka, Olsen, Coca Cola, Red Bull.

Wolfgang Gruschwitz specjalizuje się w aranżacji i architekturze nowoczesnych przestrzeni handlowych oraz consultingu w zakresie komunikacji wizualnej marek.

Visual Merchandising jest kluczowym elementem strategii marketingowej wielu nowoczesnych firm. Pomaga kształtować decyzje zakupowe klientów. Warto więc skorzystać z doświadczeń specjalisty goszczącego w Poznaniu na wspólne zaproszenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wydawcy czasopism branżowych Promedia.

Seminarium Wolfganga Gruschwitza odbędzie się 3 marca 2009, o godzinie 13:00 w przestrzeni speaker’s corner w Pawilonie 4. Prezentacja będzie tłumaczona na język polski.

Atuty kontraktacji w Poznaniu
Dla producentów i dystrybutorów mody redy-to-wear udział w Salonie Next Season jest okazją do obniżenia kosztów podtrzymania relacji ze stałymi kontrahentami i pozyskania nowych klientów, generuje impulsy do rozwoju firmy w oparciu o zebrane informacje na temat oczekiwań uczestników rynku oraz ocenę własnej konkurencyjności w konfrontacji z ofertą innych europejskich firm. Uczestnictwo w Salonie to również inwestycja w promocję nowych kolekcji, wzmacnianie wizerunku marki oraz firmy, m.in. poprzez prezentację kolekcji podczas pokazów handlowych na wybiegu w pawilonie 5, czy skorzystanie z nowych usług promocyjnych. Handlowcy przedstawiciele butików, sklepów detalicznych, salonów multibrandowych, sieci handlowych doceniają możliwość dokonania w krótkim czasie udanych kontraktacji poprzedzonych obiektywną oceną oferty wielu wystawców. Kontraktacyjne spotkania w Poznaniu są dla nich dogodnym miejscem składania zamówień oraz zebrania informacji o tendencjach na przyszły sezon.

Gala nagród
Już pierwszego dnia targów – 3 marca, o godz. 14.30, podczas Gali Nagród wręczone zostaną prestiżowe wyróżnienia: Złoty Medal MTP dla najlepszych produktów charakteryzujących się wyjątkowymi walorami estetycznymi, funkcjonalnymi lub wyróżniających się innowacyjnością.

W tym samym czasie wręczone zostaną również nagrody w drugiej edycji konkursu zorganizowanego przez wydawnictwo Promedia – Fashion Website Awards 2009 na najlepszą stronę internetową firm modowych.

Kolejna edycja Salonu Kontraktacji Next Season z kolekcjami na sezon wiosna-lato 2010 odbędzie się w dniach 2-4 września 2009.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne