bieliźniarstwo i pończosznictwo

Samanta od rana, do wieczora

16.01.2009 21:10 (1642)

Samanta - Bielizna z Linii Okra 1Bielizna nocna z lini Okra w ofercie Samanty to gra kontrastów niezastąpionej czerni i melancholijnego różu, które zostały wzbogacone transparentnymi koronkami. Ażurowe koronki i kwiatowe wzory w zamyśle projektantów są odzwierciedleniem kwiatowych skwerów, a nocne iluminacje świetlne znalazły swoje odbicie w połyskujących satynach.

reklama

Samanta - Bielizna z Linii Okra 2Bielizna z Linii Okra została zaprojektowana tak, by podkreślać piękno kobiecego ciała i jednocześnie dbać o ponętny wygląd biustu.
Linia oferuje halki, koszulki, topy, spodnie, szorty i szlafroki, które w zależności od indywidualnych preferencji, można ze sobą łączyć w zestawy.

Samanta - halka z linii IvyPrezentowa jest także Ivy, linia bielizny dziennej i nocnej.
Jej motywem przewodnim jest oparty na kontrastach wzór czarnych wijących się pnączy, wyhaftowanych na cielistym podkładzie, który daje niezwykły efekt tatuażu. Zastosowana
w halce z linii Ivy (model H74) dzianina, połyskując podkreśla ekskluzywny charakter i dyskretną elegancję wzoru.

Ponadto dla Pań, którym szczególnie przypadnie do gustu linia Ivy, Samanta proponuje w linii bielizny dziennej, oprócz biustonoszy, fig i stringów gorset z usztywnianymi miseczkami, który może być używany jako top pod żakiet.

Propozycje Samanty na sezon jesień – zima 2008, dzięki połączeniu atrakcyjnej stylistyki z niezwykłą funkcjonalnością, to oferta dla wymagających klientek, które cenią najwyższą jakość materiałów i wykonania oraz najmodniejsze wzornictwo.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne