bieliźniarstwo i pończosznictwo

Seksowna bielizna sposobem na promocję miasta

13.12.2007 21:33 (1672)

Piękne kobiety w seksownej i modnej bieliźnie zawsze wzbudzają zainteresowanie. Wiedzą o tym władze peruwiańskiej Limy i współuczestniczą w organizacji pokazów bielizny damskiej. W ostatnim czasie właśnie w Limie odbyły się dwie imprezy, które zgromadziły szeroką publiczność oraz zostały zauważone przez światowe agencje informacyjne.
Pierwszą z imprez był pokaz “Lima jest modna”, w którym uczestniczyło ponad 60 modelek. Letnie kreacje bielizny pokazywało kilkunastu najsłynniejszych latynoskich projektantów mody.
Pokaz zorganizowano na świeżym powietrzu w historycznym centrum miasta. Na show zaproszono najlepsze modelki z Peru, Brazylii i Argentyny.
Jak donosi TVN24 skąpe stroje były zaprojektowane między innymi przez Rosa Cha z Brazylii, Argentyńczyka Ona Saez, czy projektantów z kolumbijskiego E&A. Organizatorzy pokazu podkreślają, że impreza powstała głównie z myślą o rozsławieniu miasta.

reklama

Drugim pokazem była impreza pod nazwą “Próżność kobiet jest piękna”. Został on zorganizowany przez producenta bielizny firmę Leonisa. Pokazano modele biustonoszy, majtek zaprojektowane przez kolumbijską projektantkę bielizny Claudię Velasques.
W rozmowie z przedstawicielami agencji Reuters powiedziała ona, że prezentowane propozycje to bielizna dla silnych i niezależnych kobiet, ale także odrobinę romantycznych. Ponadto latynoskie kobiety mają specjalną budowę ciała. Nie są “płaskie” ani z przodu ani z tyłu. Dlatego też bielizna została zaprojektowana specjalnie dla nich, a inspiracją kolekcji była moda hipisowska i lat 80.
Lima to kolonialne miasto z pięknymi pomnikami. Pomysł żeby zorganizować pokazy mody w środku miasta na wolnym powietrzu miał pokazać piękno kobiet połączone z pięknem miasta.
Zamysłem pokazu było także skłonienie turystów do uczestniczenia w nocnym życiu miasta. Stąd modelkom prezentującym swoje wdzięki w plażowych strojach lub w samej bieliźnie nieustannie towarzyszyła butelka drogiego alkoholu.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne