bieliźniarstwo i pończosznictwo

Seksowne pończochy od Gatty na nadchodzącą wiosnę

11.03.2011 07:48 (3773)

Na wyczekiwaną przez wszystkich ciepłą porę roku, Gatta przygotowała seksowną alternatywę dla klasycznych rajstop – pończochy – gładkie z wyjątkowo wiosennymi, kwiecistymi aplikacjami oraz ażurowe, zakończone zniewalającą koronką. Sama zdecyduj, które wyraźniej podkreślą Twoją kobiecość!

Wiosna to nie tylko czas zmian w otaczającej nas przyrodzie. To także odnowa garderoby i powrót do naszych odzieżowych upodobań. Jeśli najwygodniej i najatrakcyjniej czujecie się w seksownych pończochach, już niedługo będziecie mogły zastąpić nimi, noszone w chłodniejsze dni, rajstopy. Jak co roku, Gatta przygotowała kilka ciekawych wzorów pończoch – zarówno klasycznych, gładkich, jak i bardzo modnych – ażurowych.

reklama

„Ażury obecne do tej pory w liniach rajstopowych, wprowadziliśmy także do kolekcji pończoch. Są delikatne jak pajęcze nici, przez co subtelnie podkreślają atrakcyjność nóg. Amatorki kwiecistych wzorów, także znajdą wśród wiosennych propozycji coś dla siebie – gładkie, cienkie pończochy z niezwykłą aplikacją” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

Wszystkie wiosenne modele pończoch Gatty zaprojektowane zostały w myśl najważniejszych trendów sezonu – kwiecistych i geometrycznych wzorów (Lavinia i Martina) oraz niezwykle modnych ażurów (modele Maribel). Pończochy z kolekcji Gatty pasują zarówno do koktajlowych sukienek, jak i dopasowanych spódnic, po które wiosną będziemy sięgać jeszcze chętniej.
Pończochy Lavinia, Maribel i Martina dostępne są w salonach Gatty na terenie całego kraju w cenie 22,90 zł.

Gatta_Lavinia 11 Gatta_Maribel 03 Gatta_Maribel 04 Gatta_Martina 01

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne