bieliźniarstwo i pończosznictwo

Spice Girls promują bieliznę Victoria's Secret

29.10.2007 15:02 (1308)

Gościem specjalnym i główną atrakcją listopadowego pokazy nowej kolekcji bielizny Victoria’s Secret będzie najsłynniejszy girlsband świata – Spice Girls.
Zanim modelki zaprezentują seksowną bieliznę, Spicetki dadzą krótkie, ale pikantne show, zatytułowane “Sexy little things” (Coś małego seksownego). W ramach umowy promocyjnej marka Victoria’s Secret zamówiła prawie 600 000 kopii nowego albumu Spice Girls. Wszystkie płyty zostaną zakupione bez prawa zwrotów i będzie je można kupić w butikach Victoria’s Secret.
Udział w listopadowym pokazie bielizny będzie pierwszym od siedmiu lat wspólnym występem Spice Girls. W grudniu tego roku rozpocznie się zaś jedna z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych ostatnich lat.

Victoria's Secret

Victoria’s Secret – amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą ekskluzywnej damskiej bielizny, odzieży i kosmetyków. Obecnie w Stanach Zjednoczonych znajduje się 900 sklepów, oferujących produkty Victoria’s Secret. Nazwa marki nawiązuje do brytyjskiej królowej Wiktorii. Główna siedziba firmy znajduje się w Columbus w stanie Ohio.
Oprócz tradycyjnej dystrybucji przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż katalogową oraz internetową.

reklama

Victoria’s Secret rozgłos zdobyło w 1990 roku, kiedy udział w pokazach mody Victoria’s Secret zaczęły brać supermodelki. Dziś bieliznę Victoria’s Secret prezentują: Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Heidi Klum, Karolína Kurková, Adriana Lima, Ana Beatriz Barros, czy Alessandra Ambrosio. Wiele innych modelek bierze udział w sesjach do katalogów oraz w kampaniach Victoria’s Secret.
Victoria’s Secret Angels to promotorki Victoria’s Secret, w przeszłości były to Tyra Banks i Stephanie Seymour. Banks po swoim finałowym pokazie na Victoria’s Secret Fashion Show w roku 2005, zakończyła karierę modelki. Do niedawna do Victoria’s Secret Angels należały: Selita Ebanks, Adriana Lima, Gisele Bündchen, Izabel Goulart, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio i Karolína Kurková.
W 2007 roku Gisele Bündchen odeszła z Victoria’s Secret. Gisele nie przedłużyła kontraktu z Victoria’s Secret i na miejsce Büdchen, weszła Miranda Kerr, australijska top modelka.
Obecny skład Aniołków od 2007 roku to Alessandra Ambrosio, Selita Ebanks, Izabel Goulart, Miranda Kerr, Karolína Kurková i Adriana Lima.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne