bieliźniarstwo i pończosznictwo

Wolfgang Gruschwitz w Poznaniu

16.01.2009 20:53 (1667)

Guru Visual Merchandisingu na targach w Poznaniu 3-5 marca 2009, na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Czy sklep może być oazą wellnes? Może. Wystarczy sięgnąć po narzędzia Visual Merchandisingu – oświetlenie, kolor, zapach.

reklama

Aby umożliwić handlowcom uzyskanie wiedzy z zakresu efektywnej aranżacji przestrzeni handlowych bezpośrednio od najlepszych praktyków VM, organizatorzy targów Tex-Style zaprosili do Poznania Wolfganga Gruschwitza, który pracuje między innymi dla takich marek jak Massimo Dutti, Zara, Adidas, Högl Shoe, Burberry, Bershka, Olsen, Coca Cola, Red Bull.

Wolfgang Gruschwitz specjalizuje się w aranżacji i architekturze przestrzeni handlowych oraz consultingu w zakresie komunikacji wizualnej marek. Celem nadrzędnym realizowanych przez niego aranżacji jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz, które dostarczają klientom niezapomnianych doznań estetycznych.

O tym jak emocje wpływają na decyzje zakupowe klientów oraz o znaczeniu sztuki projektowania przestrzeni sklepowych w budowaniu relacji z klientem i zwiększaniu sprzedaży będzie można dowiedzieć się podczas seminarium, które odbędzie się 3 marca 2009, o godzinie 13:00. Prezentacja będzie tłumaczona na język polski.

Warto zapisać ten termin w kalendarzu!

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne