bieliźniarstwo i pończosznictwo

Zimowa odsłona Fortissimy

27.11.2010 10:36 (1817)

Na nadchodzącą porę roku Gatta przygotowała specjalną odsłonę rajstop o zwiększonej wytrzymałości Fortissima 30 DEN. Nowa linia jest nie tylko odporna na zaciągnięcia, lecące oczka i odkształcenia, ale też dwukrotnie grubsza. Doskonała dla pań, które także zimą uwielbiają chodzić w spódnicy.

Fortissima-30-den-front

Fortissima 30 DEN to wyjątkowo trwałe rajstopy, których sekret wytrzymałości tkwi w innowacyjnym włóknie LYCRA® Fusion. Ta specjalna przędza zapobiega powstawaniu oczek, zaciągnięć i perforacji, dzięki czemu rajstopy Gatta Fortissima utrzymują swój pierwotny kształt i służą do wielokrotnego użytku.

reklama

„Tworząc rajstopy z linii Fortissima chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, które lubią chodzić w spódnicy lub dla których jest ona po prostu obowiązkowym elementem biznesowego wizerunku. Tempo życia aktywnej kobiety wymaga od niej bezkompromisowości w kwestii doboru wszystkich elementów garderoby, w tym nade wszystko rajstop. Gatta Fotrissima 30 DEN zapewnia kobietom pełen komfort – także psychiczny. Nie muszą się już bowiem martwić o lecące oczka w najmniej odpowiednim ku temu momencie – na ważnym spotkaniu, imprezie lub chociażby przyjęciu w gronie znajomych” – powiedziałam Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

Zima bez oczek

Fortissima 30 DEN to kolejna odsłona innowacyjnych rajstop Gatty, przygotowana specjalnie na chłodne zimowe dni. Wiele kobiet nawet zimą nie rezygnuje z ulubionych spódnic. Chce jednak czuć się w nich równie komfortowo, jak wiosną czy latem.

„Rajstopy Gatta Fortissima 30 DEN dają kobietom podwójną satysfakcję. Są trwalsze od zwykłych rajstop, a pomimo swej grubości nadal idealnie przylegają do nogi i doskonale się na niej prezentują. Kobiety nie muszą już rezygnować z seksownych cienkich rajstop na rzecz tych trwalszych, ale zarazem grubszych i bardziej kryjących. Sięgając po nową Fortissimę mogą cieszyć się pięknymi nogami w wytrzymałym i ciepłym, ale nadal seksownym opakowaniu” – powiedziała Małgorzata Barton.

Fortissima 30 DEN dostępna jest w salonach Gatty, w pięciu klasycznych kolorach: cielistym, opalonym, lyon, fumo i czarnym.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne