bieliźniarstwo i pończosznictwo

Złoto dla producenta bielizny bezszwowej i producenta kostiumów kąpielowych

13.03.2008 21:04 (2948)

Pierwszym Złotym Medalem MTP w historii Salonu Body Style wyróżniono strój plażowy „Atena” wyprodukowany przez firmę SAURIAN. Natomiast jury pod przewodnictwem Jerzego Bujoka, zastępcy Sekretarza Generalnego Krajowej Izby Gospodarczej przyznało prestiżowe wyróżnienie w kategorii Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego 2008 za bezszwową koszulkę ciążową poznańskiej firmie HANNA STYLE. Tytułem wyróżniane są najlepsze wyroby odznaczające się szczególnymi walorami ekonomicznymi i jakościowymi oraz będące dobrym przykładem polskich osiągnięć eksportowych. Obie nagrodzone firmy uczestniczą w Salonie Body Style od pierwszej edycji.

reklama

Firma Hanna Style powstała w 1989 roku, początkowo specjalizowała się w produkcji bielizny klasycznej oraz strojów kąpielowych. Z biegiem czasu w 2000 roku, po unowocześnieniu parku maszynowego Hanna Style postawiła na produkcję bielizny specjalistycznej – bezszwowej. Na tym polu osiągnęła duży sukces, czego potwierdzeniem jest znajomość marki wśród konsumentów oraz fakt że Hanna Styl wykonuje także zlecenia z zakresu bielizny bezszwowej dla liczących się polskich i zagranicznych producentów bielizny. Ukoronowaniem osiągnięć z zakresu jakości było uzyskanie w 2005 roku Międzynarodowego Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.
SAURIAN jest producentem ekskluzywnych strojów kąpielowych. Od początku działalności stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz oryginalność wzorów. Tworzymy nasze stroje w oparciu o materiały i dodatki wiodących producentów włoskich i hiszpańskich. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest nieustannie udoskonalany. Pomysłowość i nowatorskie spojrzenie zatrudnionych projektantów powoduje zadowolenie klientów krajowych i zagranicznych.

Sonda
Jak często kupujsz nowy biustonosz?
raz w miesiącu i częściej
raz na dwa-trzy miesiące
raz na pół roku
raz na rok

 
Subskrybuj bezpłatny biuletyn

reklama
W bieżącym numerzeWydania archiwalne